Церемонія сходження Благодатного вогню: онлайн-трансляція

Церемонія сходження Благодатного вогню: онлайн-трансляція
Читать на русском

Сходження Благодатного вогню можна буде подивитися онлайн в суботу, 18 квітня

Православні українці в неділю, 19 квітня, святкують одне з найбільших свят - Великдень. Напередодні найочікуванішого свята традиційно відбувається церемонія сходження Благодатного вогню в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, за якою стежить весь світ.

Традиційно на церемонію приїжджають представники всіх церков та тисячі паломників. Цього року пандемія коронавірусу covid-19 внесла свої корективи не тільки в життя українців, але в і будні мешканців інших країн. Для запобігання поширенню інфекції безліч країн ввели карантин і закрили кордони для туристів, в тому числі й Ізраїль.

Церемонія Благодатного вогню транслюватиметься онлайн. В Храм Гробу Господнього паломників не пустять, там будуть присутні тільки 10 священиків. Всі охочі зможуть подивитися за церемонією онлайн о 13:00 в суботу, 18 квітня.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, церемонія освячення Благодатного вогню пройде в Єрусалимі, в храмі Гробу Господнього в суботу, 18 квітня, як і було заплановано, однак паломники не будуть присутні на заході у зв'язку з обмеженнями, введеними через пандемію коронавірусу.

Новини партнерів

Україні загрожує ще один спалах COVID-19 через відвідування церков на Великдень, - МВС
В УПЦ закликали приходити по Благодатний вогонь, не дивлячись на карантин