Це святі права. Артисти під Радою вимагають забрати авторські права у бізнесменів і віддати в їх руки

Це святі права. Артисти під Радою вимагають забрати авторські права у бізнесменів і віддати в їх руки
Ексклюзив
Читать на русском

Президент УААСП на протесті привітав Зеленського з днем народження та попросив подарунок у відповідь

Сьогодні під Радою артисти-бунтарі встановили сцену для концерту "за чесні роялті". Вони виступають проти закону про авторські права.

Президент Українського агентства по авторським та суміжним правам Юрій Рибчинський зі сцени прокоментував зі своєї сторони необхідність самого протесту.

За його словами, за інтелектуальні права потрібна бути нагорода "як в усьому цивілізованому світі". Причому, важливо, щоб її розподіляли самі автори, які створюють контент, а не бізнесмени, "які на ньому гріються".

"Права власності - це святі права. Це всі ваші права - журналістів, художників, літераторів, рекламістів, архітекторів. Це все - авторські права, і за них повинна бути нагорода, як в усьому цивілізованому світі. І чесна нагорода, щоб її розподіляли самі автори, самі люди, які це виробляють, а не бізнесмени, які на тому гріються. Я хочу, щоб наша молодь була відкритою, чесною, прозорою, тому що вона талановита. Вона багато чого робить, і буде робити. І щоб в них не було таких проблем, які виникають у нас зараз", - заявив Рибчинський.

Він також привітав Президента Зеленського з Днем народження та побажав йому міцного здоров’я, гарних вчинків, гарних дій на добро, на здобутки для України й українського народу.

"Думаю, він також нам зробить у відповідь подарунок. Ну а ми завжди з вами. Тому що музика без людей - це ніщо, це повітря", - завершив президент УААСП.

Раніше APnews писав, що концерт-протест розпочнеться приблизно о 17:00.

Новини партнерів

Смерть Кернеса: Качура розповів, коли Рада розгляне питання виборів у Харкові
"З днем народження, коханий!": Олена Зеленська зворушливо привітала свого чоловіка із 43-річчям