Це не буде 20 грн: у Києві планують підвищити вартість проїзду у транспорті

Це не буде 20 грн: у Києві планують підвищити вартість проїзду у транспорті
Читать на русском

Собівартість одного квитка у транспорті зараз складає понад 20 гривень, заявив Поворозник.

У Києві знову хочуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті. Собівартість однієї поїздки у громадському транспорті становить 20 гривень, однак влада пообіцяла не встановлювати такий тариф.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозника в інтерв'ю Громадському радіо, передає APnews.

За його словами, точну вартість тарифів можна буде сказати лише після розрахунків економістів.

"Зараз ми отримали документи від перевізників, ними має зайнятися економісти, щоб зрозуміти, на скільки та коли підвищувати тарифи на перевезення у громадському транспорті. Я не уникаю сум, але вони мають бути вирахувані", - зазначив Поворозник.

Як зазначив заступник мера, собівартість одного квитка для пасажира у метро, електричному та автомобільному транспорті зараз складає понад 20 гривень, у міській електричці більше ніж 71 гривня.

"Зараз маємо скласти все докупи: і спроможності бюджету, і можливості місцям платити за перевіз, після громадського обговорення маємо перейти до визначення тарифу", - заявив Поворозник.

Також він підкреслив, що електроенергія, яку враховують при розрахунку вартості проїзду для метро, на початку року коштувала 1,9 гривні, а зараз - 3 гривні 60 копійок.

"Тому треба усі ці складові врахувати та вийти з пропозицією по підвищенню цін. Однозначно, це не буде 20 гривень, але шукатимемо компроміси - між можливістю компенсувати цю різницю з бюджету та спроможністю пасажирів платити, щоб підприємства вивести з кризи", - констатував Поворозник.

Також він додав, що якщо ціни у столиці підвищать, то всі наявні пільги на проїзд для киян продовжать діяти.

Як повідомляв APnews, Київ готується до посилення карантину.

Новини партнерів

Волейбол 17 млн, а футбол 13 млн: у Мінспорту розсекретили витрати на українські збірні
У Кабулі таліби відрубали голову волейболістці молодіжної збірної