«Це найвища точка!»: тисячі бунтівних ФОПів заполонили Майдан та озвучили свої вимоги

«Це найвища точка!»: тисячі бунтівних ФОПів заполонили Майдан  та озвучили свої вимоги
Ексклюзив
Читать на русском

"Ми очікуємо найбільшу кількість людей", - підкреслили бунтівні ФОПи.

28 січня центр Києва заполонили тисячі бунтівних ФОПів, вимагаючих у влади дослухатися до їхніх вимог. Про це повідомляє APnews з посиланням на ексклюзивний коментар співорганізатора акції SaveФОП Роберта Іванчо.

Коментуючи цілі чергової акції, підприємець підкреслив, що на цей раз він і його колеги спробують привернути увагу міжнародної громадськості.

«Ми анонсували, що на період акції протесту ми будемо робити пікові акції. Пікові акції - це найвища точка, коли можна звернути на себе увагу. Сьогодні йде засідання Верховної Ради ми пропонуємо, щоб був розгляд законопроекту (про збереження спрощеної системи оподаткування - прим.ред.), який пройшов в комітет Верховної Ради. І тому ми піковими акціями привертаємо увагу. І зараз ми хочемо привернути увагу європейської та світової громадськості. У нас планується хід до КСУ, посольства Ради Європи та посольства США. Ми очікуємо найбільшу кількість людей», - заявив Роберт Іванчо.

Масовий хід до згаданих установ розпочнеться о 12: 00. Всі акції узгоджені з правоохоронними органами, так що будь-яких сутичок з поліцією бути не повинно.

За всім, що відбувається в столиці продовжуйте стежити у Telegram APnews.

Раніше APnews повідомляв, за 2020 рік в Україні ФОПів стало більше на 26 тисяч - Гетманцев.

Новини партнерів

В Україні стали красти, як в Замбії, - міжнародний рейтинг
Тисячі ФОПів вийшли на піковий протест на Майдані: пройдуть маршем до посольства США - фото