“Це маячня”: Зеленський прокоментував інформацію про злив “вагнерівської спецоперації”

“Це маячня”: Зеленський прокоментував інформацію про злив “вагнерівської спецоперації”
Читать на русском

У відповідь на питання, чи дійсно цю спецоперацію готували українські спецслужби, Зеленський попросив не задавати провокативних питань

Президент України прокоментував "злив" інформації щодо спецоперації по затриманню бойовиків “Вагнера”. Він назвав це “маячнею” та попросив не задавати провокативні питання.

Про це APnews повідомляє з посиланням на його відповідь журналісту “Радіо Свобода”.

“Маячня. Я про це читав. Сумно, що деякі засоби масової інформації передрукували «Комсомольську правду», здається, російську, і зробили з цього сенсацію в Україні. Я не знаю ні про який «злив» якоїсь там операції", – сказав Зеленський.

У той же час на питання, чи дійсно цю спецоперацію готували українські спецслужби, Зеленський попросив не задавати провокативних питань.

«Навіщо ви ставите таке провокаційне питання? Навіщо зараз ви президенту України кажете, що операція планувалася?», - відповів він.

Нагадаємо, що після передачі Білоруссю бойовиків "Вагнера" ​​Росії, в Україні (та й не тільки) стала обговорюватися конспірологічна теорія, що вся ця історія з "вагнерівцями" - операція українських спецслужб. Редакція APnews вже детально розбирала цю версію та писала, що відомо про "вагнерівську операцію" українських спецслужб.

Також ми писали, що раніше Зеленський назвав видачу Білоруссю бійців "Вагнера" Росії несправедливим рішенням, наслідки якого будуть трагічними.

Новини партнерів

В Україні хочуть госпіталізувати менше людей з коронавірусом
"Ви поранили диктатуру в саме серце": Тіхановська закликала білорусів продовжувати страйки