Це ганьба: Радуцький запевнив, що в Раді менше 50% вакцинованих нардепів

Це ганьба: Радуцький запевнив, що в Раді менше 50% вакцинованих нардепів
Читать на русском

На думку Радуцького, не є нормальним, коли Верховна Рада вимагає від людей вакцинуватися і носити маски, а сама цього не виконує.

В Україні не більше 50% народних депутатів Верховної Ради вакцинувалися проти коронавірусної інфекції - така статистика є ганебною.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву глави комітету з питань здоров'я нації, народного депутата від фракції "Слуга народу" Михайла Радуцького.

На думку нардепа, ВР вимагає від народу щепитися проти COVID-19 і носити маски, водночас багато депутатів цих рекомендацій не дотримуються, що є ганьбою для уряду країни.

"Це ганьба, коли Верховна Рада пише закони, якими вимагає від людей вакцинуватися, носити маски, сама цього не виконує. Сьогодні у Верховній Раді вакциновано не більше 50% депутатів. Сьогодні Верховній Раді не треба нікого заганяти в стійло з вакцинацією. Не заженемо", - сказав Радуцький.

Радуцький виступив з пропозицією, в якості запобіжного впливу встановити вимогу - всім нещепленим депутатам приходити на засідання з антиген-тестами на вірус, зробленими своїм коштом.

"Перед входом до зали Верховної Ради, якщо вакцинований - прошу, якщо не вакцинований - за свої гроші здай антиген-тест: 15 хвилин і заходь, якщо ти перехворів. І так кожні два дні. Це найкраща мотивація", - вважає депутат.

Відзначимо, в ВР раніше пропонували не вакцинованим вчителям здавати ПЛР-тести на COVID-19 щотижня. Причому робити це своїм коштом.

Раніше APnews повідомляв, Віктор Ляшко заявив, що вакцинація від коронавірусу може стати обов'язковою в Україні.

Новини партнерів

В Україні 82% померлих від COVID-19 старше 60 років, – Ляшко
Він був першим у списку "Слуги народу": Корнієнко назвав останні дії Разумкова "некомандними"