"Це була провокація": спортсмени з Гідропарку повернулися до занять і розповіли, що думають про напад на журналістів

"Це була провокація": спортсмени з Гідропарку повернулися до занять і розповіли, що думають про напад на журналістів
Ексклюзив
Читать на русском

Більшість спортсменів все ж поставилися до обмежень з розумінням і вийшли займатися тільки після дозволу: з антисептиками, дотримуючись дистанції. Правда, без масок

В Україні починають послаблювати карантин. Так, уже відкрили літні майданчики закладів, салони краси і дозволили роботу МАФів. Під зняття обмежень потрапили також спортмайданчики і парки. У зв'язку з цим кореспондент APnews відправився на одну з найпопулярніших спортмайданчиків Києва - Гідропарк.

На місці вдалося зустріти кількох спортсменів, які всі, як один, заявили, що дуже чекали відкриття і зняття обмежень. Наприклад, Валентин розповів, що займатися можна вільно, поліції і обмежень вже немає.

"Тут свіже повітря, атмосфера інша, природа заряджає, можна і позайматися і позасмагати. Поки була заборона я на турніках біля школи займався, а так - на велосипеді на роботу їздив по 35 кілометрів", - розповів спортсмен.

Валентин також прокоментував напад на журналістів на цьому місці раніше, коли обмеження тільки вводили. Нагадаємо, тоді в Україні закрили всі парки, сквери, майданчики, і спортмайданчики в тому числі. Журналісти телеканалу ZIK на території Гідропарку знімали сюжет про те, що обмежень ніхто не дотримується. Спортсменам не сподобалося те, що їх знімають, і вони напали на знімальну групу.

Читайте також:

"Хлопці хотіли займатися, зрозумійте правильно. Коли для людини важливий спорт, вона цим живе все життя. Я їх не підтримую, але що поробиш", - сказав Валентин.

Хан, другий спортсмен, вважає ситуацію з нападом провокацією.

"Журналістка не зовсім мала рацію, тут ніхто нікому не заважав. Це окрема територія, заразитися ніяк, кожна людина сама за себе відповідає, всі ж дорослі люди", - зазначив Хан.

А ось ще один спортсмен Євген сказав, що не підтримує нападників.

"Я дивився відео. Звичайно, була людина, яка поводила себе агресивно. Це неадекватно, так не повинно бути, повинна бути комунікація. Є закон, зауваження були доречними. Ну а що стосується людини, яка перепливала Дніпро - це був більше хайп, гра на публіку, щоб посміятися", - розповів спортсмен.

Він також повідомив, що до обмежень відноситься з розумінням. "Я тут постійно займався, але поки був карантин займався вдома. І ось почалося ослаблення - я тут. Вчора був тут, поліції не було. Займатися можна, головне дотримуватися правил. У мене з собою постійно антисептик. Я просто скучив за цим місцем, але, звичайно, якщо є можливість займатися вдома, то краще вдома", - зазначив Євген.

Раніше APnews повідомляв, що "плавця" з Гідропарку оштрафували на 17000 гривень через маски.

Читайте також:

Новини партнерів

Звільнений заступник голови Одеської ОДА вважає, що його прибрали як "порошенківського"
Адаптивний карантин дозволяє уряду перекласти відповідальність за можливі спалахи коронавірусу на місцеву владу, - політолог