Тарас Козак про заяву секретаря РНБО Данілова: Я докладу всіх зусиль і можливостей, щоб він сидів у в'язниці

Тарас Козак про заяву секретаря РНБО Данілова: Я докладу всіх зусиль і можливостей, щоб він сидів у в'язниці
Читать на русском

Нардеп вважає, що санкції потрібно вводити саме проти Данілова за зв'язок з кримінальними колами.

Народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Тарас Козак прокоментував заяву секретаря РНБО Олексія Данилова на свою адресу – останній висловив жаль з приводу того, що парламентарій може проходити лікування в Білорусі. Про це повідомляє 112ua.tv.

"Секретар РНБО Данилов згадав вчора моє прізвище. Випадковий чиновник, який ще два роки тому торгував на блошиному ринку в Києві краденою біжутерією і рідкісними книгами вирішив самоствердитися за мій рахунок.

Нагадую цьому злочинцеві, що санкції потрібно ввести проти нього самого, тому що мером Луганська він став прямо з членів Луганської банди кримінального авторитета Валерія Доброславського, де приносив місцевим злодіям в законі виручку від десятків точок наперсточників з центрального ринку і автовокзалі міста Луганська", – зазначив Козак.

Він також пообіцяв, що коли Данилов втратить владу, то докладе всіх зусиль, щоб той потрапив у місця позбавлення волі.

"Данилов провів майже все своє життя з злодіями в законі і кримінальними авторитетами. Коли він втратить владу, я докладу всі свої зусилля і можливості, щоб він сидів у в'язниці", – пообіцяв Козак.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Ізраїль атакував будинки лідерів ХАМАС, а з сектору Гази випустили шквал ракет. Відео
"Вірус не піде від нас": У Німеччині заявили, що COVID-щеплення доведеться робити по другому колу