Танці з оголенням в Херсонській ОДА: артисти стверджують що їм не заплатили, але вручили грамоту

Андрей Чередюк группа Степ
Читать на русском

Історія зі звільненням заступниці голови Херсонської ОДА, керівника апарату та начальника управління культури області на фоні еротичніх танців в залі засідань отримала продовження після того, як соліст групи розповів свою версію.

Після того, як було прийнято жорстке рішення по звільненню чиновників, причетних до запрошення і виступу групи Степ, соліст підлив вогню, коли признався, що группі за виступ не заплатили в інтервь. каналу Наш.

"З цього приводу можу сказати, що групі Степ виповнилось 25 років з дня заснування, і Обласна адміністрація запросила нас 2 тижні тому і привітала нас грамотами почесними. І запросила якраз нас виступити перед людьми абсолютно безкоштовно. Ніяких коштів, нічого іншого абсолютно за наш виступ не було", - сказав соліст гурту Андрій Череднюк.

Крім того, він наголосив, що так гурт виступав далеко не перший раз, і коли їх запрошували до ОДА, то люди повністю розуміли, кого саме звуть.

До цього APnews ззгадував, що голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв пообіцяв прийняти кадрові рішення вже до кінця тижня. На даний момент він звільнив Клюцевського, Чепігу і Лінецького.

Все сталось тому, що у Херсонській ОДА чиновників з 8 березня привітали еротичними танцями.

Новини партнерів

Після обстрілу бойовиками вантажівки на Донбасі збільшилася кількість жертв
СБУ зупинила схему контрабанди російського зброї через Україну в країни Азії