Таліби в Афганістані відновлять страти і відрубування кінцівок "для безпеки"

Таліби в Афганістані відновлять страти і відрубування кінцівок "для безпеки"
Читать на русском

Представник "Талібану" припустив, що страти не будуть публічними.

В Афганістані "Талібан" планує повернути страти, а також тілесні покарання і відрубування кінцівок.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву представника талібів Нурруддіна Турабі, який очолює тюремну систему в країні. За його заявою, такі заходи "необхідні для безпеки".

Водночас він уточнив, що покарання і страти, найімовірніше, не будуть публічними. Втім, це питання ще обговорюється. Турабі також підкреслив, що нинішній владі Афганістану ніхто не буде вказувати, якими повинні бути закони.

"Усі критикували нас за покарання на стадіоні, але ми ніколи нічого не говорили про їх закони і покарання. Ніхто не скаже нам, якими повинні бути наші закони. Ми будемо слідувати ісламу і встановлювати наші закони згідно Корану", - заявив Турабі.

Варто відзначити, що Нурруддін Турабі досі перебуває під санкціями ООН у зв'язку з попередньою своєю діяльністю. У 1990-х роках, коли таліби також були при владі, саме Турабі, який займав пост міністра юстиції й керував міністерством пропаганди чесноти та запобігання гріху, був виконавцем жорстоких публічних страт. Тоді страти проводили на стадіоні Кабула і перед мечеттю Ід Гах.

Раніше APnews повідомляв, перед будівлею МОН в Кабулі таліби публічно відшмагали чоловіка батогом "за крадіжку".

Новини партнерів

Рада не буде переголосовувати закон про олігархів, - Веніславський
Україна та США посилять військову співпрацю, - Квін