"Талібан" заборонив драматичні фільми та серіали за участі жінок

"Талібан" заборонив драматичні фільми та серіали за участі жінок
Читать на русском

А журналісток та телеведучих зобов'язали носити хіджаб.

"Талібан" заборонив в Афганістані показ низки фільмів за участю жінок. Крім того, журналісток зобов'язали носити хіджаб.

Про це APnews пише з посиланням на заяву місцевого "Міністерства сприяння доброчесності та запобігання порокам" 21 листопада, повідомляє ВВС.

Так, нові правила торкнулися ЗМІ та телебачення. Згідно з ними, жінкам-акторкам заборонили зніматися в драматичних фільмах та серіалах, також заборонено транслювати фільми за їх участю по телевізору. При цьому трансляція комедійних та розважальних шоу може бути продовжена, якщо їхній контент нікого не ображає.

Жінкам-журналісткам та ведучим наказано носити на екрані хіджаб, хоча у переліку правил не уточнили, наскільки жінка має бути "покрита".

Також афганським телеканалам заборонили транслювати фільми або програми, які "суперечать принципам шаріату, ісламського права та афганським цінностям". Наприклад, заборонені кадри чоловіків, які оголюють інтимні частини тіла (про жінок навіть не йдеться - суворо заборонено). Також заборонені комедійні та розважальні шоу, які "ображають релігію або можуть вважатися образливими для афганців".

Нагадаємо, Талібан захопив владу в Афганістані в середині серпня і поступово запроваджує жорсткі обмеження. Так, там уже заборонили музику на весіллях, довгі зачіски та селфі. Чоловікам там тепер не можна голити бороду, а жінкам – навчатися та працювати у Кабульському університеті.

Новини партнерів

У Чернігівській області у потрійній аварії загинула дитина
"Стабілізували ситуацію": у Ріо-де-Жанейро після перестрілки з поліцією знайшли щонайменше сім трупів