Талібан дозволив жінкам вести телевізійні програми

Талібан дозволив жінкам вести телевізійні програми
Читать на русском

Раніше Талібан забороняв жінкам використовувати макіяж і показувати обличчя в громадських місцях. Крім того, в Афганістані була введена заборона на музику, кіно і ТБ. Порушників встановлених правил карали застосуванням тілесних кар.

Афганська організація «Талібан» дозволила жінкам вести телевізійні програми. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву керівника місцевого телеканалу TOLOnews Мірака Попала.

"Сьогодні ми відновили нашу трансляцію з ведучими-жінками. Наша ведуча в прямому ефірі в нашій студії бере інтерв'ю у члена медіа-команди" Талібан", - сказав топ-менеджер.

За інформацією телеканалу TOLOnews, напередодні до них прибула делегація талібів для конфіскації зброї співробітників служби безпеки, пообіцявши при цьому забезпечити безпеку телевізійного комплексу.

Зазначимо, що раніше «Талібан» забороняв жінкам використовувати макіяж і показувати обличчя в громадських місцях. Крім того, в Афганістані була введена заборона на музику, кіно і ТБ. Порушників встановлених правил карали застосуванням тілесних кар.

Раніше APnews повідомляв, Талібан оголосив "амністію" чиновникам Афганістану і закликав їх повернутися до роботи.

Новини партнерів

Підмішували небезпечні препарати в алкоголь та гвалтували: у Києві викрили іноземців
Київських чиновників підозрюють у присвоєнні 4,5 млн грн на будівництві Подільського моста – МВС