"Такого ще не було": Зеленський запропонував розробити закон про "статус олігархів"

"Такого ще не було": Зеленський запропонував розробити закон про "статус олігархів"
Читать на русском

Зеленський підкреслив, що допускати впливу олігархів на Україну не можна, тому і потрібно розробити відповідну законодавчу ініціативу.

Президент України Володимир Зеленський запропонував розробити проект закону про статус олігархів. Відповідну пропозицію глава держави висунув на черговому засіданні Ради національної безпеки і оборони України 15 квітня.

Про це APnews повідомляє з посиланням на відповідне відеозвернення Володимира Зеленського.

"Я запропонував Раді національної безпеки і оборони та Офісу президента разом з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроект. Такого у нас в Україні не було, вважаю, що сьогодні це один з пріоритетів, фундаментальний законопроект про статус олігарха в нашій країні", - розповів президент.

Крім того, Зеленський підкреслив, що допускати впливу олігархів на Україну не можна, тому і потрібно розробити відповідну законодавчу ініціативу.

"Що буде з такими людьми, які будуть вводитися санкції, як олігархи будуть перетворюватися в бізнесменів, тому що ми підтримуємо великий бізнес і будь-який бізнес в Україні. Вплив олігархів на Україну, на вибір України, на економіку, на закони, на Верховну раду – це, мені здається, допускати не можна, тому буде розроблятися законодавча ініціатива з приводу олігархів", - заявив президент.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Зеленський розповів, що розглянула РНБО на засіданні 15 квітня.

Новини партнерів

Степанов анонсував "особливий режим" карантину на Великдень і травневі свята в Україні
Екс-суддя Конституційного суду: застосування РНБО закону "Про санкції" не може порушувати або нівелювати конституційні права і свободи