"Так зі мною вчинити він не міг": дівчина Шишова заперечила версію про самогубство

"Так зі мною вчинити він не міг": дівчина Шишова заперечила версію про самогубство
Читать на русском

За її словами, за тиждень до трагедії у Віталія були погані передчуття.

Дівчина лідера "Білоруського будинку в Україні" Віталія Шишова Божена Жолудь розповіла про останні дні життя активіста і спростувала версію про самогубство.

Про це APnews повідомляє з посиланням на білоруську службу Радіо Свобода.

За словами Божени Жолудь, перед трагедією Віталій не скаржився, що за ним ведуть стеження і прямі погрози він не отримував, проте у нього були погані передчуття і він став більш уважний. Також вона зазначила, що не бачила, щоб до нього підходили сторонні.

"Він мені цього не сказав, але написав одному з наших знайомих за тиждень до трагедії: "У мене погане передчуття, якщо що, доглянь за Боженою", - розповіла дівчина.

Жолудь додала, що за нею одного разу стежили, записували і знімали на камеру, коли вона перебувала в центрі міста.

Також Божена категорично не вірить у версію про самогубство. Вона підкреслює, що причин у Шишова для цього не було, та й в його поведінці не було нічого незвичайного або дивного. Дівчина Віталія каже, що у них були спільні плани на життя і він би ніколи з нею так не вчинив.

"Ми обидва тиждень хворіли, лежали в ліжках і дивилися фільми. Звичайно, настрій хворої людини не на підйомі, але ніяких поганих думок у Віталія не було. Впевнена, він не міг покінчити життя самогубством. У нього не було підстав для цього. І так зі мною вчинити він не міг. У нас були загальні плани на майбутнє", - заявила дівчина.

Раніше APnews повідомляв, лідера "Білоруського будинку в Україні", який зник під час пробіжки в Києві, знайшли повішеним у столичному парку - неподалік від місця його проживання.

Новини партнерів

Вбивство дівчинки в Старому Салтові: підозрюваний підліток був п'яний і жорстоко побив дитину
Чаусу потрібна медична і психологічна допомога, є загроза його життю - адвокат