Так переможемо: міністр спорту України озвучив дивний план боротьби з допінгом

Так переможемо: міністр спорту України озвучив дивний план боротьби з допінгом
Читать на русском

Головна частина плану - "розмовляти з тренерами, федераціями та спортсменами".

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів про те, як в міністерстві планують боротися з допінгом. За його словами, потрібно "розмовляти з тренерами, федераціями, спортсменами. Щоб вони не приймали допінг". Про це APnews повідомляє з посиланням на Tribuna.com.

Наразі Україна знаходиться серед світових лідерів за кількістю медалістів Олімпіад, яких позбавили нагород через застосування допінгу. Втім, на думку Вадима Гутцайта проблема не є глобальною, існують тільки окремі випадки застосування допінгу.

Можливо, саме цим пояснюється обраний план боротьби з допінгом в країні: "Розмовляти з тренерами, федераціями, спортсменами. Щоб вони не приймали допінг. Це потрібно контролювати федераціям, тренерам, які завжди поруч зі спортсменом. Лікарі, масажисти. Ви ж розумієте, що спортсмен не може це робити так, щоб ніхто не знав. Всі повинні бути на контролі, тренери повинні бути за чесний спорт".

При цьому Гутцайт також зазначив, що вже є законопроєкт, розроблений спільно з фахівцями WADA і Ради Європи. У планах - створення антидопінгової лабораторії, яка існувала б окремо від антидопінгового центру. "Це буде незалежна лабораторія, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів", - підкреслив Гутцайт.

Читайте також:
Зеленський підписав необхідний для отримання 1,2 млрд євро кредиту від ЄС проект закону
Венедіктова порушує закон, не поновлюючи на роботі звільнених Рябошапкою прокурорів - Піскун

Новини партнерів