Святкування, як раніше, не буде: в МВС придумали, що робити з паломниками в Умані

Святкування, як раніше, не буде: в МВС придумали, що робити з паломниками в Умані
Читать на русском

Арсен Аваков запевнив, що МВС знайде управу на тих, хто не зважає на суспільними інтересами

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Україні введуть технічні обмеження, які унеможливлять прибуття паломників до Умані на святкування Рош ха-Шана в Умань. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави МВС.

"У зв'язку з коронавірусом, щоб припинити будь-які спекуляції на тему по ситуації зі святкуванням єврейського нового року в Умані: ми розуміємо всі ризики, які пов'язані з таким масовим святкуванням. Стандартно до нас приїжджало близько 20-50 тисяч осіб в різні останні роки на паломництво. На жаль, ми зараз не можемо тобі дозволити такі ризики, тому будуть введені технічні обмеження і по суті святкування, яким воно було в формі останніх років, не буде", - заявив Аваков.

При цьому він вказав, що українські дипломати провели консультації з урядами країн, з яких їдуть паломники.

"Я думаю, що кожен з вірян прийме та зрозуміє наші обмеження. У цьому році хресний хід православних церков також був скасований і тому я думаю, що цей баланс в ім'я здоров'я людей повинен бути відновлений", - зазначив глава МВС.

Також він запевнив, що до тих, хто не зважає на суспільні інтереси, будуть застосовані механізми регулювання.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів України прийняв рішення заборонити паломникам-хасидам відвідувати Умань цього року.

Новини партнерів

"Серед нас живуть герої": Служба зовнішньої розвідки показала перший в історії свій рекламний ролик
У Києві помер тесть Порошенка