Світ стане холодним і скутим для Терезів. Політичний гороскоп для Порошенка на "судний день" 19 січня

Світ стане холодним і скутим для Терезів. Політичний гороскоп для Порошенка на "судний день" 19 січня
Ексклюзив
Читать на русском

19 січня - важкий і неоднозначний астрологічний день для Терезів. День другого суду у “вугільній справі” Петра Порошенка, на якому йому мають обрати запобіжний захід, видасться дуже складним. Можна навіть сказати, що “зірки не зійшлися”, оскільки перед цим днем, 18 січня, станеться важлива Повня, яка здатна серйозно впливати на настрій та поведінку людей.

Астролог склала для редакції APnews персональний астрологічний прогноз, що очікує на П'ятого президента цього дня. У цей день у Терезів може бути відчуття, що світ став холодним та незатишним. Тема Повного Місяця: «відчуй себе людиною, вистачить бути в цій холодній реальності». Дуже акуратно, потрібно ставитися до відносин у вівторок і середу, є ситуація, коли люди вогняного знаку зодіаку дратуватимуться у бік Терезів. А чи не вогняний знак зодіаку суддя Печерського райсуду Києва Олексій Соколов.

Головна “місія” Повний місяць програється таким чином, що останні тижні та місяці Терези могли відчувати почуття “скуваності” у в'язниці, закритій, темній та сирій. Також цей період символізує відхід від великої влади, залишення великої влади, складання повноважень, відхід з великої посади. Завдання, за яке Терези зачепилися мертвою хваткою, ніби одержимість чимось. До речі, Надія Савченко заявляла, що Порошенко має манію величі, яка затьмарила здоровий глузд.

Це Повня говорить про те, що не в одержимості щастя, не в грошах щастя, не в якихось цілях, а в тому, щоб бути в моменті, тут і зараз. Бути живою людиною, це найбільша цінність. Ця повня намагається вас висмикнути з раціонального погляду на життя і на світ. Повня волає: «Давайте виявимо людяність, подивимося один на одного». Потрібно розподілити цінності. Повня каже, що необхідно спробувати бути людяним.

Зірки радять відмовитись від впливових грошових людей, обставин. Повня несе настрій відмовитися від серйозних фінансових планів. Буквально говорить про те, що скільки можна заморочуватись серйозними завданнями, потрібно жити тут і зараз.

Новини партнерів

Президент Казахстану Токаєв скасував надзвичайний стан у країні
В Україні знову сталося різке зростання випадків коронавірусу - майже 13000 нових заражень