Сущенко назвав чотири версії слідства у справі побиття Балуха

Сущенко назвав чотири версії слідства у справі побиття Балуха
Читать на русском

Сущенко назвав версію нещасного випадку малоймовірною, та додав, що успіх розслідування залежить від висновків судово-медичної експертизи

Колишній український політв’язень у Росії, журналіст Роман Сущенко розповів, що слідство розглядає чотири основні версії побиття колишнього політв'язня Володимира Балуха, серед яких нещасний випадок, хуліганство, помста та умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Сущенка.

Він уточнив, що був у поліції на допиті у цій справі 14 вересня.

"Слідство цікавили найдрібніші деталі. Судячи по змісту запитань та їх кількості, слідчі досить серйозно ставляться до з'ясування обставин надзвичайної події", - йдеться у повідомленні.

Сущенко назвав версію нещасного випадку малоймовірною, та додав, що успіх розслідування залежить від висновків судово-медичної експертизи, яка ще не завершена.

"Слідство з'ясувало більшість обставин того вечора, відшукало свідків та провело необхідні слідчі дії. Успіх подальшого розслідування цілком залежить від стану здоров'я Володимира Балуха. Правоохоронці чекають, коли він прийде до тями і зможе свідчити", - підкреслив Сущенко.

Як повідомляв APnews раніше, невідомі побили колишнього політв'язня Балуха.

Оператор ГТС назвав терміни ремонту газопроводу, що вибухнув в Чабанах
Звук як при падінні літака. Під Києвом стався вибух на магістральному газопроводі

Новини партнерів