Сурогатна мати з України продала подружжю з Китаю свою дитину, тому що її не змогли запліднити в клініці

Сурогатна мати з України продала подружжю з Китаю свою дитину, тому що її не змогли запліднити в клініці
Читать на русском

За це вона отримала 400 000 грн.

Прокуратура повідомила про підозру 30-річній українці, яка не змогла завагітніти за програмою сурогатного материнства і віддала парі з КНР свою дитину. За це вона отримала 400 000 грн.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Київської прокуратури.

Так, у 2018 році до одного з столичних медичних центрів, що надає послуги у сфері репродуктивної медицини, звернулось подружжя з КНР з метою участі у програмі сурогатного материнства.

За рекомендацією клініки, між подружжям та підозрюваною був укладений «Договір про сурогатне материнство». Згідно договору, сурогатна мати за компенсацію у сумі близько 400 тис. гривень погодилась виносити та народити дитину, біологічними батьками якої є вказане подружжя.

Однак, проведені працівниками медичного центру неодноразові процедури запліднення не призвели до вагітності сурогатної матері. Але жінка не хотіла втрачати кошти, тому пішла на обман. Підозрювана вступила у статеві зносини зі своїм співмешканцем та завагітніла від нього. Протягом усього часу вагітності підозрювана та службові особи медичного центру приховували від іноземців інформацію про те, що вони не є біологічними батьками дитини, а після її народження внесли у довідку завідомо неправдиву інформацію щодо їх генетичної спорідненості з немовлям.

Будучи впевненими у тому, що саме вони є батьками дитини, подружжя виплатило сурогатній матері близько 400 тис. гривень компенсації. Але згодом потерпілі викрили обман - при проведенні дослідження на генетичну спорідненість з новонародженою дитиною при оформленні їй громадянства КНР.

Наразі досудове слідство триває. Вирішується питання щодо притягнення до відповідальності службових осіб медичного центру. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

Читайте також:
Народити - не означає стати мамою. Психолог пояснила, чому жінки продають та віддають своїх дітей
В ресторані Одеси сталась стрілянина - є постраждалі
Опалювальний сезон в Україні розпочнеться вчасно, - Шмигаль

Новини партнерів