Суркіс заявив, що готовий передати управління "Динамо" фанатам за однієї умови

Суркіс заявив, що готовий передати управління "Динамо" фанатам за однієї умови
Читать на русском

Також президент киян висловив надію на мудрість уболівальників.

Сьогодні футбольний клуб "Динамо" провів першу прес-конференцію Мірчи Луческу на посту головного тренера киян. На презентації, крім Мірчі Михайловича був присутній також президент київського клубу Ігор Суркіс. Зокрема, Ігор Михайлович розповів про свою реакцію на протести ультрас, а також зазначив, що зможе вирішити цю проблему. Про це повідомляє APnews, уважно стежив за ходом прес-конференції.

В першу чергу Ігор Суркіс зазначив, що у клубу є підтримка не тільки ультрас, які зараз протестують. "У нас є сьогодні сотні тисяч уболівальників. Я не кажу, що нам не потрібні активні фанати. Нам потрібні вболівальники, які розуміються на футболі, а не просто виходять, розуміючи, що їм треба просто розважитися", - заявив Суркіс.

При цьому Ігор Суркіс впевнений, що оплески з трибун будуть, якщо команда доб'ється результатів, нехай навіть оплески будуть в сторону команди, а не президента. "Якщо не буде успіху - будуть питати з мене. Хочу цивілізованої розмови. Готовий зустрітися з ними, з командою. Хочу підтримки, але вести себе треба цивілізовано, в рамках закону", - заявив Ігор Суркіс.

При цьому президент "Динамо" не позбавляє уболівальників права на протест - але тільки в рамках закону. "В іншому випадку у нас є достатньо важелів, щоб припинити це свавілля, яке сьогодні відбувається. Ультрас хочуть керувати командою "Динамо"? Нехай управляють, тільки спочатку гроші сюди занесуть", - заявив Ігор Михайлович. Після цього президент киян покинув прес-конференцію.

Нагадаємо, що APnews провів текстову онлайн-трансляцію першої прес-конференції Мірчі Луческу. Крім заяв в бік вболівальників Ігор Суркіс і Мірча Луческу зробили кілька серйозних заяв.

Читайте також:

Новини партнерів

На Львівщині джип розірвало на дві частини після зіткнення з фурою: одна дитина загинула, інша - в комі
Вступ 2020: скільки коштує навчання у ТОП-10 університетах України