Супрун заявила, що Єрмак попросив її допомогти з реформами

Супрун заявила, що Єрмак попросив її допомогти з реформами
Читать на русском

Колишня голова МОЗ зазначила, що їй не розповіли про плани щодо реформ, про структуру, функціонал, повноваження виконавчого комітету та плану щодо побудови роботи

Голова Офісу президента Андрій Єрмак запросив колишню голову Міністерства Охорони здоров’я Уляну Супрун на зустріч, щоб запропонувати посаду в Національній раді реформ. Про це повідомляє APnews з посиланням на допис Супрун у Facebook.

Крім Єрмака та Супрун, на зустрічі були присутні заступник голови виконавчого комітету Національної ради реформ Олександр Ольшанський та виконавчий директор ArcUA.org Стас Грещишин.

Хоча голови Національної раді реформ Михайла Саакашвілі на зустрічі не було, якщо Супрун погодиться, вона матиме працювати під його керівництвом.

"Під час зустрічі Єрмак озвучив бажання (своє і начебто президента також), аби я долучилася до Національної ради реформ. Моє питання про те, в якій ролі мене бачать (у складі самої ради реформ, чи у виконавчому комітеті, чи у складі робочої групи) було переадресовано до Олександра Ольшанського, який не міг чесно відповісти нічого конкретного, адже дізнався про тему зустрічі безпосередньо під час розмови", - йдеться у повідомленні.

Колишня голова МОЗ зазначила, що їй не розповіли про плани щодо реформ, про структуру, функціонал, повноваження виконавчого комітету та плану щодо побудови роботи.

"У мене зі Стасом склалося враження, що голова Офісу президента організував цю зустріч скоріше через чиєсь доручення і "для галочки". Фактично в реальності не було ніякої пропозиції доєднатися до Нацради реформ. Виглядає так, що все було зроблено для того, щоб згодом можна було стверджувати, що Уляні Супрун пропонували, але вона не захотіла", - додала Супрун.

Своєю чергою, редакція APnews надіслала до Офісу президента запит, щоб перевірити цю інформацію.

Супрун заявила, що Єрмак попросив її допомогти з реформами

Як повідомляв APnews, Супрун відреагувала на скасування другого етапу медреформи.

Новини партнерів

Україною управляють люди без компетенції та стратегічного бачення, - політолог
За "плівками Єрмака" міг стояти колишній голова Офісу президента Богдан, - політолог