Супрун висадили з таксі в Києві через її "міф про протяги"

Супрун висадили з таксі в Києві через її "міф про протяги"
Читать на русском

Уляна Супрун все ще стверджує, що протягів не існує та захворіти через них неможливо.

Колишню керівницю міністерства охорони здоров'я Уляну Супрун та її чоловіка висадили з таксі. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву екс-чиновниці.

За її словами, водій відмовився відкрити вікно, тому що боявся протягу, тому запропонував заздалегідь завершити поїздку.

"Ми з Марком кожен раз, як замовляємо таксі, просимо водіїв трохи відкрити хоча б одне вікно. Сьогодні вчинили так само - попросили опустити скло на одному вікні на два сантиметри нижче. Але водій сказав, що не хоче цього робити через те, що утворюється протяг. А він боїться захворіти. Тоді ми сказали йому, що від протягу не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Пробували розповісти про дослідження. Але він не захотів нас слухати. Зате запропонував вийти на півдорозі з авто. Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19", - розповіла екс-голова МОЗ.

При цьому Супрун все ще стверджує, що протягів не існує та захворіти через них неможливо.

Як раніше повідомляв APnews, екс в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун вляпалася в черговий скандал через хамського поводження і фамільярності.

Новини партнерів

У Міненерго пояснили необхідність підвищення тарифів на електроенергію для українців
Під Запоріжжям п'яний чоловік ліг відпочити на дорозі та помер під колесами іномарки