Суперкомп'ютер виявив 4 препарати, які найефективніше борються з коронавірусом

Суперкомп'ютер виявив 4 препарати, які найефективніше борються з коронавірусом
Читать на русском

Всі препарати використовують в лікуванні гепатиту С

Фахівці Університету Майнца в Німеччині використали суперкомп'ютер MOGON II, щоб виявити препарати, які найбільш ефективні в боротьбі з коронавірусом. Про це APnews повідомляє з посиланням на дослідження, опубліковані на сайті університету.

MOGON II - це один з найбільш потужних і швидких комп'ютерів в світі. Протягом двох місяців вчені провели більше 30 мільярдів одиночних обчислень з його допомогою. Вийшло змоделювали те, як 42 000 речовин зв'язуються з певними білками вірусу і перешкоджають його проникненню в організм.

"Цей метод комп'ютерного моделювання набагато швидше і дешевше, ніж лабораторні експерименти", - зазначив професор і провідний автор дослідження Томас Ефферт.

Результати показали, що з'єднання з чотирьох ліків від гепатиту С - сімепревір, парітапревір, гразопревір і велпатасвір - мають високу здатність дуже сильно зв'язувати SARS-CoV-2, а тому очікується, що вони зможуть запобігти зараженню.

«Дослідження доводять, що вірус Covid-19, як і вірус гепатиту С, є вірусами одного типу, так званим одноланцюговим РНК-вірусом», - пояснив професор.

Далі результати дослідження перевірять в лабораторних експериментах і клінічних дослідженнях.

Раніше APnews писав, що МОЗ анонсувало лікування COVID-19 "Біовеном". Однак медики стверджують, що в лікарні його навіть не завезли.

Читайте також:

Новини партнерів

У Харкові не будуть запускати метро 12 травня - Кернес
МОЗ анонсувало лікування COVID-19 "Біовеном". Медики стверджують, що в лікарні його навіть не завезли