Суперечки Тельців, зустрічі Терезів та турботи Водоліїв: докладний гороскоп на 24 травня

Суперечки Тельців, зустрічі Терезів та турботи Водоліїв: докладний гороскоп на 24 травня
Читать на русском

Астрологи розповіли, що варто чекати від цього дня.

Овен

21 березня — 19 квітня

У Овнів можуть статися на роботі непередбачені ситуації. Намагайтеся все передбачити і запастися потрібними документами та паперами. Увечері постарайтеся розслабитися від суєти.

Телець

20 квітня — 20 травня

Тельцям треба утриматися від суперечок. Таким чином ви збережете добрі стосунки з близькими людьми та колегами. Цього дня ви відчуватимете відповідальність за близьких людей.

Близнюки

21 травня — 20 червня

Близнюкам потрібно навести лад у своєму просторі та думках. Також у цей день добре продумувати плани на майбутнє та ставити цілі.

Рак

21 червня — 22 липня

У цей день до Раків багато хто звертатиметься за допомогою. Вам добре вдасться підказувати вірні шляхи вирішення в будь-якій ситуації.

Лев

23 липня — 22 серпня

Левам необхідно виявити уважність до близьких людей і родичів, їм потрібна ваша турбота.

Діва

23 серпня — 22 вересня

Цього дня Дівам найкраще займатися справами у колективі. У другій половині дня краще розслабитись у спокійній обстановці.

Терези

23 вересня — 22 жовтня

Цього дня успішно відбудуться зустрічі із впливовими людьми. Прояснятимуться будь-які ситуації, плани здійснюватимуться. Увечері постарайтеся відпочити і відволіктися від суєти.

Скорпіон

23 жовтня — 21 листопада

Скорпіонам необхідно приділити час сімейним справам. Швидше за все, вам потрібно буде витратити час на вивченні якоїсь інструкції.

Стрілець

22 листопада — 21 грудня

Стрільцям розташування зірок додасть сили на всі справи цього дня. Намагайтеся робити все, за що беретеся, максимально ефективно, але не поспішайте: розвивайтеся та вирощуйте із задоволенням.

Козеріг

22 грудня — 20 січня

Козерогам необхідно виявити свої лідерські якості. Якщо плануєте витратити велику суму грошей, спершу задумайтеся, наскільки цінна річ перед вами.

Водолій

21 січня — 18 лютого

Водолії, захоплені вирішенням професійних проблем, ризикують не помітити чудові можливості в інших сферах. Доведеться повністю зібратися, щоб встигати за перебігом подій.

Риби

19 лютого — 20 березня

Рибам показано працювати з кристалами: це очистить свідомість і надасть сили. Деякі отримають шанс взяти участь у новому бізнесі, що підходить для себе.

Новини партнерів

"Рамштайн-2". 20 країн підготували нові пакети військової допомоги Україні
Зеленський звернувся до українців у тилу: пояснив, як можна наблизити перемогу