Суперечить суті Мінських угод: міністр оборони виступив проти розведення сил по всій лінії розмежування

Суперечить суті Мінських угод: міністр оборони виступив проти розведення сил по всій лінії розмежування
Читать на русском

Загороднюк пояснив, що проведення розведення по всій лінії розмежування може зайняти роки

Розведення сил по всій лінії розмежування на Донбасі суперечить Мінським угодам. Таку заяву зробив голова Міністерства оборони України Андрій Загороднюк в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Ми виступаємо проти розведення по всій лінії, адже такий шлях є помилковим, і таким, що суперечить самій суті Мінських угод. З ким розводитися, якщо вони мають роззброюватися? Насправді, є багато причин, але це основна. Це як різні треки, які не збігаються", - зазначив він.

Загороднюк пояснив, що, якщо проводити розведення по всій лінії розмежування, протяжність якої становить 410 кілометрів, це може зайняти роки.

"А як можна роками проводити розведення? Воно перейшло б у заморожений конфлікт. А нам категорично не підходить визнання замороженого конфлікту. Деякі політики говорили і нині говорять: давайте визнавати це замороженим конфліктом. Це і є неправильний шлях, тому що він фактично фіксує погодження з ситуацією, яка є зараз, і каже: ну все, це нам підходить, це нам не підходить формально, але ми погоджуємося, що нехай так воно і буде", - підкреслив міністр оборони.

Як повідомляв APnews раніше, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова повідомила, що в тюрмах на окупованій частині Донбасу знаходяться понад 700 громадян України.

Коментарі

Новини партнерів

Через коронавірус в Китаї загинули дев'ять осіб
Бойовики тричі обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі: загиблих серед українських військових нема