"Супер-пупер" ракета: Трамп анонсував розробку в США найшвидшої ракети у світі

"Супер-пупер" ракета: Трамп анонсував розробку в США найшвидшої ракети у світі
Читать на русском

За словами Трампа, нова ракета буде у 17 разів швидшою ніж ті, що є у світі

Президент США Дональд Трамп анонсував створення у США гіпрезвукової ракети, яка літатиме в 17 разів швидше, ніж наявні у світі. Про це він заявив у Вашингтоні в п’ятницю, 15 травня, на презентації прапора космічних сил США.

"Ми називаємо її "супер-пупер" ракетою. І я чув, що вона в 17 разів швидше, ніж ті, що є зараз", - сказав Трамп в Білому домі.

За словами Трампа, одночасно Росія має в своєму розпорядженні ракети в 5 разів швидше за звичайні, а Китай веде розробки над ракетами, здатними рухатися в 5 - 6 разів швидше, ніж наявні моделі. Трамп не уточнив, які саме ракети він має на увазі, але підкреслив, що ракета, яка розробляється США, є найшвидшою в світі.

“У нас же — в 17 разів швидше, і цей проєкт щойно отримав зелене світло. Це найшвидша ракета у світі, майже втричі швидше російської і китайської”, - запевнив американський президент.

При цьому він підкреслив, що США не мають іншого виходу зважаючи на наявність у них "суперників".

Варто зазначити, на початку лютого цього року стало відомо, що адміністрація президента США Дональда Трампа пропонує в 2021 фінансовому році витратити 3,2 млрд доларів на продовження розробки гіперзвукових ракет.

У другій половині березня Пентагон оголосив про успішне випробування на Гавайських островах ракети, здатної рухатися зі швидкістю в кілька разів більше швидкості звуку.

Як повідомляв APnews раніше, США випробували міжконтинентальну балістичну ракету.

Новини партнерів

У Києві за добу зафіксували рекордну кількість хворих на COVID-19
В Україні кількість хворих на COVID-19 зростає четвертий день поспіль