Суддя Вовк зобов’язав зняти підозру з судді Вовка за скаргою адвоката Зайця

Суддя Вовк зобов’язав зняти підозру з судді Вовка за скаргою адвоката Зайця
Читать на русском

З Єдиного реєстру досудових розслідувань наказано вилучити інформацію про повідомлення про підозру голові Окружного адміністративного суду Павлу Вовку через "неналежне її вручення".

Суддя Сергій Вовк з Печерського суду наказав зняти підозру з судді Павла Вовка з ОАСК. Таке рішення він виніс після скарги, яку подав адвокат Павла Вовка Андрій Заєць.

Про це APnews повідомляє з посиланням на “Українську правду”.

І нехай дивний збіг прізвищ вас не лякає. Розбираємось.

Раніше Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук підозрюваних у діяльності злочинної організації на чолі з головою ОАСК Павлом Вовком. Його адвокат Андрій Заєць подав до Печерського суду скаргу щодо бездіяльності заступника генерального прокурора і неналежного вручення підозри його підзахисному. У скарзі він попросив зобов'язати заступника генерального прокурора вилучити з ЄРДР інформацію про вручення підозри Вовку.

І дивний збіг - цю справу розглядав також Вовк, проте не Павло, а Сергій. Вивчивши скаргу адвоката Зайця, він її задовольнив і зобов'язав ОГП виключити інформацію про вручення підозри з ЄРДР. Він встановив, що керівнику суду неналежним чином вручили підозру, коли той перебував у відпустці. Також детективи нібито не за правильною адресою направили підозру Вовку. За твердженням судді Печерського суду, НАБУ не прийняло всіх заходів для вручення підозри керівнику ОАСК, передбачених КПК.

APnews раніше писав, що суддю Вовка викликали на слідчі дії.

Новини партнерів

Ректори університетів дають розпорядження про перехід на дистанційне навчання - документ
Тодуров заявив, що через знищення СЕС в Україні померли тисячі людей і назвав винного