Суд зобов’язав Мін’юст вимагати припинення діяльності Центру протидії корупції

Суд зобов’язав Мін’юст вимагати припинення діяльності Центру протидії корупції
Читать на русском

ОАСК також залучив в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору ГО "Центр протидії корупції".

Окружний адміністративний суд міста Києва просять зобов’язати Міністерство юстиції звернутись до суду щодо припинення діяльності ГО "Центр протидії корупції".

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ОАСК.

У повідомленні йдеться, що суд відкрив провадження у даній адміністративній справі і розглядатиме його у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін. ОАСК також залучив в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору Громадську організацію "Центр протидії корупції".

"Позивач, просить суд визнати протиправною бездіяльність Міністерства юстиції України щодо не прийняття рішення з приводу не відповідності діяльності ГО "Центр протидії корупції" вимогам Закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" та не звертається до суду з позовом про припинення діяльності відповідної громадської організації.

Позивач вважає, що інформація, яка оприлюднена у ЗМІ свідчить про те, що "Центр протидії корупції", аналізуючи діяльність дивізії військ СС "Галичина", займається пропагандою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, чим порушує чинне законодавство", - зазначають в ОАСК.

Зазначається, що позивач просить суд зобов’язати Мін’юст звернутись з позовом до суду про припинення діяльності ГО "Центр протидії корупції" у порядку передбаченого Законом "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Як повідомляв APnews, суд може заборонити Олександру Соколову видавати накази і розпорядження ДБР.

Новини партнерів

У Дніпрі застрелився полковник поліції: перші подробиці
На речовому ринку "Троєщина" в Києві зафіксували спалах коронавірусу