Суд знову продовжив обов'язки депутата Юрченка

Суд знову продовжив обов'язки депутата Юрченка
Читать на русском

Процесуальні обов'язки депутату продовжили до жовтня 2021

Вищий антикорупційний суд продовжив термін дії обов'язків, які повинен виконувати народний депутат Олександр Юрченко. Раніше його вигнали з фракції "Слуга народу" за вяточнічество.

Про це йдеться на сайті ВАКС, передає APnews.

Процесуальні обов'язки депутату продовжили до жовтня 2021. Повідомляється, що Юрченко повинен прибувати в суд за першим викликом; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з іншим обвинуваченим в цьому кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України.

Нагадаємо, за даними НАБУ, Олександра Юрченка та його помічника звинувачують в одержанні неправомірної вигоди і підбурюванні до надання такої вигоди.

Раніше Олександр Юрченко потрапив в аварію на синьому спортивному автомобілі "Мустанг" 9 липня. При цьому патрульні "запідозрили, що водій в наркотичному сп'янінні". Експертиза підтвердила цей факт, однак нардеп цю ситуацію коментувати відмовився.

Трохи пізніше Юрченко виправдався за ДТП і стверджував, що ніякі наркотики він не застосовував. А результати тесту назвав підробкою, яку замовив інший учасник ДТП. На підтвердження цього Юрченко показав два тести з приватних лабораторій, які він здавав через кілька днів після аварії.

Новини партнерів

У МОЗ не знають, скільки квитків на концерт подарують щепленим від COVID-19
Військові хором знову обматюкали Путіна на репетиції параду у Києві, - відео