Суд закликали заборонити Соколову виконувати обов'язки директора ДБР

Суд закликали заборонити Соколову виконувати обов'язки директора ДБР
Читать на русском

Зараз вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі

Адвокат Ростислав Попович подав до Окружного адміністративного суду міста Києва позов до Державного бюро розслідувань та виконуючого обов'язки відомства Олександра Соколова. Про це повідомляє прес-служба суду.

Попович попросив суд заборонити заступнику директора ДБР виконувати обов’язки голови ДБР та визнати відсутність у нього таких повноважень.

Також зазначається, що зараз вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Крім того, на своїй сторінці у Facebook Попович назвав призначення Соколова незаконним та нагадав, що механізм призначення виконуючого обов'язки директора ДБР прописано в законі України "Про Державне бюро розслідувань".

"Механізм призначення т.в.о і в.о. директора ДБР чітко прописаний в Законі України "Про Державне бюро розслідувань", але коли дуже хочеться "порулить" ЗАКОН можна використати, як "туалетний папір". Щоб ЗАКОН не використовували, як "туалетний папір" іноді потрібно звертатись до суду, що і зробив", - зазначив адвокат.

Суд закликали заборонити Соколову виконувати обов'язки директора ДБР

Як повідомляв APNEWS раніше, Державне бюро розслідувань очолив екс-помічник Венедиктової Олександр Соколов.

Нагадаємо, що призначення Олександра Соколова на посаду виконуючого обов'язки директора ДБР прямо суперечить вимогам українського законодавства.

Новини партнерів

У Києві з’явиться інформаційна база інфікованих коронавірусом
У Тернополі зросла кількість хворих на коронавірус