Суд заарештував командира військової частини Чугуєва через загибель курсантів на Ан-26

Суд заарештував командира військової частини Чугуєва через загибель курсантів на Ан-26
Читать на русском

Слідство вважає, що на літак того дня допустили забагато людей - 18 штурманів, хоча парашутів та кисневих масок було лише для 10 осіб.

Печерський суд Києва заарештував командира військової частини у Чугуєві В'ячеслава Глазунова. Його підозрюють у недбалому виконанні обов’язків та порушенні підготовки та правил польотів, що призвело до катастрофи літака Ан-26 і загибелі 26 військовослужбовців, більшість серед яких - молоді курсанти.

Глазунова взяли під варту на 2 місяці. Про це APnews повідомляє з посиланням на рішення суду.

За даними слідства, саме В’ячеслав Глазунов затверджував планову таблицю польотів із зупинками для проходження техобстеження та дозволив проведення польотів "конвеєром" - без зупинки.

Крім того, слідство вважає, що на літак того дня допустили забагато людей - 18 штурманів, хоча парашутів та кисневих масок було лише для 10 осіб.

APnews вже писав, що через авіакатастрофу Ан-26 ДБР вже оголосило підозру командувачу Повітряних сил. Додали, що встановили ще не всіх причетних та винних у трагедії.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня під Харковом 43-річний літак АН-26 з 27 людьми на борту, зазнав краху. Вижив тільки один курсант.

Новини партнерів

Вчені знайшли нову проблему від носіння медичних масок
Одна катастрофа, 176 життів. Іран передав Україні фінальний звіт про крах літака МАУ