Суд виправдав нардепа Юрченка за ДТП у Львові - вирішив, що у його крові не було наркотиків

Суд виправдав нардепа Юрченка за ДТП у Львові - вирішив, що у його крові не було наркотиків
Читать на русском

Зазначається, що тест після аварії проводився із порушеннями.

Галицький районний суд Львова виправдав народного депутата Олександра Юрченка у справі про ДТП у Львові, що сталася у липні 2021 року. Тест на наркотики, який взяли у екс-"слуги народу", визнали недійсним.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Facebook самого Юрченка.

"Сьогодні я отримав повне рішення суду, в якому вказується про відсутність у моїх діях ознак адміністративного правопорушення (а саме перебування у стані наркотичного сп'яніння під час керування автомобілем)", - заявив Юрченко.

Відповідно до рішення суду, тест після аварії проводився з порушеннями. Втім, нардеп зазначає, що результат тесту визнали хибним ще й тому, що такі тести нібито не дозволені для подібної перевірки. Юрченко заявив, що патрульні поліцейські намагалися його спровокувати та підставити.

Що було раніше?

Олександр Юрченко потрапив в аварію на синьому спортивному автомобілі "Мустанг" 9 липня. При цьому патрульні "запідозрили, що водій в наркотичному сп'янінні". Експертиза підтвердила цей факт, однак нардеп цю ситуацію коментувати відмовився.

Трохи пізніше Юрченко виправдався за ДТП і стверджував, що ніякі наркотики він не застосовував. А результати тесту назвав підробкою, яку замовив інший учасник ДТП. На підтвердження цього Юрченко показав два тести з приватних лабораторій, які він здавав через кілька днів після аварії. Зазначалося, що нардепа можуть позбавити водійських прав через ДТП.

Новини партнерів

КСУ відтермінував приведення до присяги двох суддів, призначених Зеленським замість Тупицького та Касмініна
В Азербайджані розбився військовий гвинтокрил, загинули 14 офіцерів