72-річного Жерара Депардьє судитимуть за згвалтування молодої підопічної: суд поновив справу

72-річного Жерара Депардьє судитимуть за згвалтування молодої підопічної: суд поновив справу
Читать на русском

Французький володар Оскара Жерар Депардьє звинувачується в зґвалтуванні та сексуальних домаганнях в серпні 2018 року

Жерару Депардьє пред'явили повторне звинувачення в зґвалтуванні 20-річної актриси в Парижі в серпні 2018 року. Про це повідомляє APnews з посиланням на Le Parisien.

Жертва актора звернулася до слідчого судді з проханням про повторне розслідування звинувачення в зґвалтуванні проти оскароносного актора Жерара Депардьє. Повторний позов був поданий 16 грудня 2020 року, а розслідування відновиться вже 24 лютого.

Щоб домогтися справедливості та покарання для насильника, молода актриса, чиє ім'я не повідомляється, подала цивільний позов про поновлення справи. Процес практично дозволить автоматично отримати доступ до судової інформації та призначити суддю.

Початкові звинувачення в зґвалтуванні проти 72-річного актора були подані в кінці серпня 2018 року. Молода актриса і жертва звинуватила Депардьє у двох зґвалтуваннях та сексуальних домаганнях, які відбувалися в його паризькому особняку 7 і 13 серпня 2018 року.

У червні 2019 року, між Жераром Депардьє та його жертвою сталася очна ставка, однак інформація по зустрічі так і не була оприлюднена. У ті ж дні засекречена справа була закрита через нестачу доказів.

За словами джерела, актор був другом сім'ї жертви. Він взяв на поруки молоду актрису, даючи їй поради по "просуванню" у творчому шляху. Жертва також звинуватила його в неодноразових домаганнях на репетиціях вистав.

Зі свого боку Жерар Депардьє наполегливо заперечує всі звинувачення і не визнає свою провину.

Раніше APnews також повідомляв, в Одесі засудили двох братів за зґвалтування і розбійний напад на дівчину.

Новини партнерів

Перша кров на мітингу під Офісом Президента: хлопцю розбили голову
Радикали під ОП пішли в атаку - закидали силовиків вогнем, здирають з них шоломи і броню