Суд розгляне запобіжний захід Порошенку в день похорону його батька: екс-президента можуть заарештувати

Суд розгляне запобіжний захід Порошенку в день похорону його батька: екс-президента можуть заарештувати
Читать на русском

Адвокат Порошенка запевнив, що екс-президент обов'язково прибуде до суду.

Офіс генерального прокурора в Печерському районному суді в четвер, 18 червня, вимагатиме для п'ятого президента України і лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка запобіжний захід у вигляді арешту.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву адвоката Порошенка Іллі Новікова.

За його словами, запобіжний захід розглядатиме суддя Печерського суду Сергій Вовк. Новіков додав, що це було очікувано.

"Засідання Печерського суду відбудеться в четвер 18 червня о 15:15. Сьогодні ми отримали офіційне повідомлення. П'ятого президента України Петра Порошенка намагатимуться, як було анонсовано ще 10 червня, узяти під варту. Клопотання розписане на суддю Вовка, що нас абсолютно не дивує", - йдеться у повідомленні.

Захисник п’ятого президента запевнив, що Порошенко обов'язково прибуде до суду.

"Петро Порошенко обов'язково з'явиться в суді. Я хочу нагадати, що сьогодні помер батько Петра Олексійовича. Відповідно до християнських звичаїв похорон відбувається на третій день. Але Петро Порошенко обов'язково з'явиться в суді - це принципове питання, і тепер іще принциповіше", - наголосив адвокат.

Водночас адвокат Ігор Головань заявив, що дане кримінальне провадження має величезну кількість процесуальних порушень.

"Ми маємо факт притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності з боку генерального прокурора. Це абсолютно очевидно. Про це говорив у своєму інтерв’ю колишній генеральний прокурор Рябошапка. НАБУ ще в березні цього року встановило, що там порушень не було. 26 березня 2020 року було видано постанову про доручення здійснення досудового розслідування іншому органу досудового розслідування. Підписав її заступник генерального прокурора, керівник САП пан Холодницький, який у постанові написав чорним по білому, що під час вивчення матеріалів досудового розслідування встановлено відсутність обставин, які можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення", - наголосив Головань.

Як повідомляв APnews, помер батько Петра Порошенка.

Новини партнерів

Інфекціоніст розповіла, чи можна заразитися Covid-19, купаючись і засмагаючи на пляжі
В Україні майже половина областей не готові до ослаблення карантину