Суд повернув справу проти Савченко та Рубана прокурору через необґрунтованість звинувачення

Суд повернув справу проти Савченко та Рубана прокурору через необґрунтованість звинувачення
Читать на русском

Справа розглядалася у Броварському міському районному суді Київської області.

Суд повернув обвинувальний акт щодо колишнього народного депутата Надії Савченко та Володимира Рубана прокурору через необґрунтованість звинувачення.

Про це APnews повідомляє з посиланням на повідомлення Надії Савченко у Facebook. Вона також опублікувала фотографію ухвали суду. Відомо, що справу розглядали у Броварському міському районному суді Київської області.

"Звинувачувальний акт, з обвинуваченням Надії Савченко та Володимира Рубана "у підриві Верховної Ради мінометами з баржі, що пливе по Дніпру" повернутий прокурору, через необґрунтованість звинувачення! У міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою Надії Савченко та Володимира Рубана, прокурору, відмовлено! !Це все, що потрібно знати про судилище порошенківського режиму над офіцерами Рубаном і Савченко, якому прийшов кінець!", - повідомила вона.

Також адвокат Савченко наполягає, щоб наразі справу проти неї мають закрити.

Нагадаємо, у 2018 році Надію Савченко та Володимира Рубана затримали. Савченко підозрюється у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112 (посягання життя державного чи громадського діяча), год. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 (терористичний акт), ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Вона була під вартою з 23 березня 2018 року.

Рубана ж було затримано на КПВВ на Донбасі з арсеналом зброї, який віз із окупованої території на підконтрольну частину України. Його підозрюють у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 (терористичний акт), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Раніше APnews повідомляв, Надії Савченко та її сестрі оголосили підозру за використання фейкових COVID-сертифікатів.

Новини партнерів

Заборона польотів та 14-денна ізоляція: у Польщі посилюють карантин через "Омікрон"
Україна не заплатила за проживання у готелі збірної з шахів, яка виграла чемпіонат Європи