Суд остаточно заборонив комуністів в Україні

Суд остаточно заборонив комуністів в Україні
Читать на русском

Майно, кошти та інші активи партій, їхніх обласних, міських та районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави.

Восьмий апеляційний адміністративний суд у Львові заборонив політичну партію "Щаслива Україна" та Комуністичну партію України.

Джерело: Восьмий апеляційний адміністративний суд на своїй сторінці у Facebook, рух "Чесно"

Деталі: 5 липня колегія суддів Восьмого ААС завершила розгляд адміністративних справ щодо заборони партії "Щаслива Україна" та Компартія України (№826/9174/18 і № 826/9751/14 відповідно) й задовольнила позовні вимоги Міністерства юстиції України.

"Щаслива Україна" – це політичний проєкт ексміністра доходів і зборів уряду Віктора Януковича Олександра Клименка, який втік до Росії. За кілька днів до рішення суду партію перейменували: раніше вона називалася "Успішна Україна".

"Комуністична партія України" – дітище Петра Симоненка. Цю партію Окружний адміністративний суд Києва заборонив ще в грудні 2015 року, одна вона продовжувала існувати через судову колізію.

Тепер обидві партії заборонені. Майно, кошти та інші активи партій, їхніх обласних, міських та районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави.

Новини партнерів

ППО збили три російські ракети, які летіли на портову інфраструктуру Одещини
Дипломати РФ знову зганьбилися на сесії ООН: погрожували насильством та перебивали виступи доповідачів