Суд може заборонити Олександру Соколову видавати накази і розпорядження ДБР

Суд може заборонити Олександру Соколову видавати накази і розпорядження ДБР
Ексклюзив
Читать на русском

Олександр Соколов зараз може видавати будь-які накази щодо ДБР

Окружний адміністративний суд міста Києва просять заборонити Олександру Соколову виконувати обов'язки директора Державного бюро розслідувань. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ОАСК.

Так, Ростислав Попович просить суд заборонити в.о. директора ДБР Олександру Соколову видавати накази та розпорядження, обов'язкові для виконання працівниками ДБР, до вступу у законну силу рішення суду.

Зараз суд розглядає питання наявності підстав для вжиття заходів щодо забезпечення позову.

Відзначається, що справа розглядається як спрощене позовне провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи. Згідно з пунктом 2 статті 150 Кодексу адміністративного судочинства України, забезпечення позову допускається як до пред'явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи.

Позивач Ростислав Попович в ексклюзивному коментарі APnews повідомив, що позов про відсутність повноважень і заборони Соколову виконувати обов'язки директора ДБР на розгляді в суді, але він і далі може видавати накази.

"Пан Соколов О.В. і далі може зґвалтування законом видавати будь-які накази та розпорядження, наприклад безпідставно масово звільняти працівників в ДБР, призначити РГК при ДБР зі складу марсіан, щоб такого не було достатньо ефективний інструмент при розгляді справи в суді - забезпечення позову, яким я і скористався і прошу суд до закінчення розгляду мого позову про відсутність повноважень і заборони Соколову О.В. виконувати обов'язки директора ДБР заборонити Соколову О.В. видавати накази та розпорядження, щоб як то кажуть, не заподіяв біди", - пояснив позивач.

Як раніше повідомляв APnews, юристи заявили, що керівництво Офісу Генпрокурора і ДБР приховали знищення матеріалів атестації працівників ГПУ.

Також раніше в коментарях нашому журналісту юристи заявили, що призначення Олександра Соколова на посаду виконуючого обов'язки директора ДБР прямо суперечить вимогам українського законодавства.

Пізніше стало відомо, що Соколову через суд можуть заборонити виконувати обов'язки в.о. директора ДБР.

Новини партнерів

Тестування на коронавірус зробили майже всім мешканцям гуртожитку у Вишневому, - міськрада
Кабмін витратить гроші з "коронавірусного" фонду на пенсіонерів і медиків