Суботник в Раді: Разумков збирає глав фракцій за участю прем'єра і глави ОП

Суботник в Раді: Разумков збирає глав фракцій за участю прем'єра і глави ОП
Читать на русском

Зустріч відбудеться офлайн.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков збере на велике засідання голів фракцій. Участь в засіданні також повинні прийняти прем'єр-міністр Денис Шмигаль і глава офісу Президента Андрій Єрмак. Про це APnews повідомляє з посиланням на власні джерела у Верховній Раді.

Очікується, що нарада пройде в суботу, 28 листопада, об 11:00. Причому відбудеться воно в офлайн-режимі. Правда, президія Верховної Ради буде присутній на засіданні по відеозв'язку - все через коронавірус. Крім глав фракцій очікується також присутність прем'єр-міністра Дениса Шмигаля і глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Темою для обговорення стане робота Ради в грудні. Зокрема, мова повинна піти про бюджет на 2021-й рік і законах по "конституційній кризі". Також на порядку повинні бути закон про призначення глави НАБУ, а також закони про відстрочку обов'язкового введення реєстраторів розрахункових операцій (тих самих РРО) для ФОПів і в цілому закони, спрямовані на підтримку бізнесу.

Нагадаємо, що сам Дмитро Разумков точно не зможе бути присутнім на цій зустрічі офлайн. Буквально напередодні стало відомо, що спікер Верховної Ради здав повторний позитивний тест на коронавірус.

Новини партнерів

У влади є мінімум три причини, крім безпеки людей, для введення локдауну в Україні - політолог
У перехворілих COVID-19 можуть випадати зуби - The New York Times