Студентам-медикам дозволять гірше знати медицину - заява

Студентам-медикам дозволять гірше знати медицину - заява
Читать на русском

Зараз відповідний наказ чекає публікації в Офіційному віснику

Студентам-медикам знизять прохідний бал для проходження іспиту «Крок-1». Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву нардепа від фракції Слуга народу Юлію Гришину.

«Вже не перший день отримую шквал повідомлень і коментарів від іноземних студентів щодо зниження порогових балів по «Крок-1 ». Прошу всіх не панікувати. Порогові бали знизяться до 55,5 балів. Зараз відповідний наказ чекає публікації в Офіційному віснику (попередньо повинен бути опублікований 27.11) », - заявила політик.

Як уточнила нардеп, на сьогодні сертифікати видаються тим, хто склав іспит на 60,5, а відразу після публікації наказу його все-таки знизять до 55,5-60,4.

"Все буде добре! Розуміємо, що рік був важким і необхідно реагувати на ці виклики», - додала Юлія Гришина.

"Крок-1": довідка

"Крок-1" - іспит, який перевіряє рівень знань з фундаментальних для медиків дисциплін - анатомії, гістології, фізіології, фізіології, фармакології, патологічної анатомії та ін.

Раніше APnews повідомляв, за спрощеною процедурою і без самоізоляції: як будуть вступати до вузів діти з Донбасу і Криму.

Новини партнерів

Незважаючи на смерть, Кобзону і Табакову заборонено відвідувати Україну: Мінкульт оновив список осіб із забороною на в'їзд
Українська делегація спотворила заяву радників "нормандської четвірки" після переговорів 13 листопада - Розенбаум