"Стрімкий старт та резонансні розслідування": НАБУ прокоментувало звільнення Холодницького

"Стрімкий старт та резонансні розслідування": НАБУ прокоментувало звільнення Холодницького
Читать на русском

Представники відомства підкреслили, що період п'ятирічної діяльності НАБУ та САП запам'ятався "стрімким стартом протидії корупції в Україні"

У Національному антикорупційному бюро України відреагували на відставку голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, висловивши сподівання, що його звільнення не вплине на перебіг розслідувань. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу НАБУ.

Представники відомства підкреслили, що період п'ятирічної діяльності НАБУ та САП запам'ятався "стрімким стартом протидії корупції в Україні" та резонансними розслідуваннями та судовими вироками.

"Сподіваємося, що звільнення керівника САП з подальшою необхідністю вирішення окремих робочих питань з Офісом генерального прокурора не стане ризиком для функціонування налагодженого антикорупційного механізму", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, політолог пояснив, що Назар Холодницький пішов з поста голови Спеціальної антикорупційної прокуратури, щоб забезпечити собі відсутність кримінальної справи.

Новини партнерів

"Луческу йди": Ультрас "Динамо" увірвалися з фаєрами на стадіон під час матчу
Фахівці лабораторії знайшли промислову хімречовину в організмі Навального