Стрілянину в Броварах міг влаштувати керівник поліції Вінницької області задля провокації, - Мосійчук

Стрілянину в Броварах міг влаштувати керівник поліції Вінницької області задля провокації, - Мосійчук
Ексклюзив
Читать на русском

За словами Мосійчука, Юрій Педос хотів зірвати своє звільнення

Навколо стрілянини, яка сталась 29 травня у місті Бровари, існує багато версій та спливають все нові й нові підводні камені. Так, коли МВС повідомило про відсторонення керівництва Нацполіції Вінницької області, виникло питання - як саме пов’язаний цей регіон із тим, що сталось у Київській області.

В ексклюзивному коментарі APnews екс-нардеп Ігор Мосійчук розповів, що, за його інформацією, цією провокацією керівник поліції Вінницької області Юрій Педос намагався зірвати своє звільнення.

“Вчора з Вінниці виїхали близько 50 людей, які були озброєні та мали при собі документи однієї з охоронних фірм, яка знаходилась під дахом начальника Вінницької поліції. Він і його заступник все це знали. За деякою інформацією, вони навіть супроводжували їх та прикривали їхній відхід”, - розповів Мосійчук.

Він повідомив, що це давня історія протистояння керівництва Вінницької поліції з керівництвом МВС. Конфлікт відбувся на фоні того, що коли Порошенко був президентом, його вважали найвпливовішим олігархом і політиком на Вінниччині. І саме під його прикриттям і був цей начальник поліції.

“За моєю інформацією, його хотіли звільнити найближчим часом. Тому, можливо, що цією провокацією він намагався зірвати ситуацію. Бо з понеділка мала відбутись колегія, де повинні були розглянути питання його зміни”, - розповів екс-нардеп.

Також він відмітив, що ситуація у Броварах - це ще й результат давнього конфлікту між перевізниками.

“Це стосується не тільки Броварів, а ще й Василькова, Обухова, Борисполя та всіх навколишніх міст Києва. Ці міста по суті є “спальними” районами Києва. Потік людей величезний, тому “чорні гроші” складають при цьому близько 80% всього обороту. Це величезні суми”, - відмітив Мосійчук.

Він розповів, що свого часу на цей ринок звернули увагу міжобластні перевізники. Закупили маршрути та почали корумпувати чиновників, суди та заводити на цей ринок нові компанії. Натомість місцеві почали бунтувати.

“Місцева влада при цьому вирішила сидіти на двох стільцях одночасно. Місцевих викинути не можуть, бо будуть бунти. А зовнішніх - бо вони гроші несуть. Тому частину маршрутів зовнішнім і віддають. Починаються суди, купуються судові рішення. Це корумпований бізнес, який знаходиться під дахом чиновників облдержадміністрації і Київської місцевої адміністрації”, - сказав екс-нардеп.

Читайте також:

Новини партнерів

В Раді планують створити дослідницьку та парламентську служби за американським зразком
Стрілянину в Броварах будуть розслідувати і як замах на вбивство двох і більше осіб