Стратегічне партнерство: Криклій прокоментував співпрацю Укрзалізниці з німецьким оператором

Стратегічне партнерство: Криклій прокоментував співпрацю Укрзалізниці з німецьким оператором
Читать на русском

Deutsche Bahn може поділитися з Укрзалізницею своїми даними, досвідом і напрацюваннями

У четвер, 23 січня, на Українському сніданку в Давосі голова Міністерства інфраструктури Владислав Криклій заявив, що Укрзалізницю не будуть продавати чи здавати в оренду німецькому оператору Deutsche Bahn, передає LIGA.net.

"Зараз не йдеться про продаж власності або здачі в оренду. Ідеться про стратегічне партнерство", - пояснив він.

Deutsche Bahn може поділитися з Укрзалізницею своїми даними, досвідом і напрацюваннями.

"Ми максимум повинні перейняти, щоб у нас були такі ж прозорі процедури, щоб не було корупції, щоб була "німецька точність" в підходах і плануванні. Як результат ми повинні отримати зовсім іншу якість як вантажних перевезень, так і пасажирських", - додав Криклій.

Також, відповідаючи на питання, чи планує Deutsche Bahn призначати керівника Укрзалізниці, і чи обіймуть посади 15 топ-менеджерів представники німецької компанії, Криклій зазначив, що наразі мова йде про консультації та про партнерство.

"Надалі будемо розглядати різні сценарії. Але ми будемо захищати інтереси України - що нам вигідно і що ні. Також ми не відмовляємося від планів щодо IPO", - підкреслив міністр.

Як повідомляв APnews раніше, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що уряд планує віддати АТ "Укрзалізниця" в управління національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років.

Коментарі

Зеленський заявив, що Україна домовляється про обмін полоненими за двома списками
НАБУ повідомило про підозру екс-заступнику міністра юстиції та колишньому представнику Порошенка

Новини партнерів