Стояла на морозі 40 хвилин: під Запоріжжям 5-річну дитину висадили з автобуса на порожній зупинці

Стояла на морозі 40 хвилин: під Запоріжжям 5-річну дитину висадили з автобуса на порожній зупинці
Читать на русском

Дитина майже годину чекала батьків на морозі, поки її не побачила сусідка-школярка.

У Запорізькій області у селищі Новомиколаївка 5-річну дівчинку висадили зі шкільного автобусу на порожній зупинці біля лісу та річки. Про це APnews пише з посиланням на місцеве видання “Новий день”.

Дитина майже годину чекала батьків на морозі, поки її не побачила сусідка-школярка та допомогла дівчинці дістатися додому.

Як виявилося, дівчинка відвідує дитячий садок у сусідньому селі. До навчального закладу та додому дітей розвозить шкільний автобус. Коли малюки повертаються з занять, їх на зупинках забирають батьки.

У той день через погодні умови дитячий садок закінчив роботу раніше, однак батьки дівчинки чомусь про це не знали. А вихователька, попри їх відсутність на зупинці, прийняла рішення висадити дівчинку.

Дитина простояла на морозі 40 хвилин, поки її не побачила сусідка-школярка, яка відвела її додому. 5-річна дівчинка дуже замерзла та захворіла.

Що каже влада?

Відділ освіти Семенівської ОТГ запевняє, що вихователька телефонувала батькам дівчинки, однак ті не відповідали.

Керівник відділу Владислав Ткаченко пояснив, що інцидент трапився через негоду.

За його словами, у Новомиколаївці є пагорб, через який в умовах ускладнення погодних умов проїхати неможливо. Тому водій автобуса поїхав розвозити інших дітей, аби не ставити їхнє здоров'я під загрозу. Ткаченко також зауважив, що вихователі нібито таки просили сусідів, які живуть поруч, супроводжувати дитину додому, а ті нібито погодилися.

Наразі місцеві чиновники у галузі освіти намагаються з'ясувати, хто винен у тому, що сталося, та як зробити так, аби схожі випадки не повторювалися у майбутньому.

Як повідомляв APnews раніше, у місті Боярка Київської області в академічному ліцеї "Гармонія" невідомою речовиною отруїлися дві учениці, одна з них померла.

Новини партнерів

В Україні три відомства отримали нових керівників
У Києві автобус з людьми протаранив вантажівку, землю засіяли уламки авто: фото