Стоматологиню-садистку з Рівного, яка била і душила дітей, позбавили ліцензії

Стоматологиню-садистку з Рівного, яка била і душила дітей, позбавили ліцензії
Читать на русском

На сьогодні розгляд кримінального провадження у суді ще триває.

Проти стоматологині з Рівного Інни Кравчук, яка била дітей під час лікування, відкрили п'ять кримінальних проваджень та позбавили її ліцензії. Тепер вона не зможе вести свою професійну діяльність.

Про це повідомили у Рівненській обласній прокуратурі, передає APnews.

Як з'ясували під час досудового розслідування, жінка порушувала вимоги законодавства України з питань ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики.

За ініціативою прокуратури Міністерство охорони здоров’я України провело позапланову перевірку додержання ліцензійних умов.

"Виявлені порушення стоматологинею усунені не були, що стало підставою, за наслідками ініційованої прокурором повторної позапланової перевірки, видання Міністром охорони здоров’я наказу про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики", – наголосили у прес-службі прокуратури.

Зазначається, що на сьогодні розгляд кримінального провадження у суді ще триває.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, 12 лютого в мережі з'явилося відео жорстокого поводження стоматолога Інни Кравчук з 5-річним хлопчиком. Також був фрагмент, на якому жінка трясла і душила маленьку дівчинку. За фактом злочину поліція відкрила кримінальне провадження. Після цього у поліцію почали надходити звернення від інших батьків, які постраждали від рук стоматолога Кравчук. Крім того, мер Рівного поскаржився на стоматолога-садистку у прокуратуру.

Читайте також:

Новини партнерів

У МОЗ заявили про непридатність до вживання води у трьох районах Одеської області
Усик - Джошуа: стала відома вартість квитків на бій