Степанов заявив про "стабілізацію" в Україні, незважаючи на зростання хворих на COVID-19

Степанов заявив про "стабілізацію" в Україні, незважаючи на зростання хворих на COVID-19
Читать на русском

Глава МОЗ Максим Степанов позитивно оцінює результат карантину вихідного дня і з надією дивиться у майбутнє.

Глава МОЗ Максим Степанов заявив про стабілізацію ситуації з COVID-19, попри зростання хворих на коронавірус. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра.

"Ситуація за кількістю хворих повністю стабілізувалася на сьогодні. Якщо ми порівнюємо тижневу статистику, ми бачимо зменшення кількості хворих, зменшення кількості госпіталізованих», - заявив Максим Степанов.

Коментуючи статистику МОЗ про COVID-19, міністр зазначив, що «зменшення» хворих коронавірусом за минулі тижні нібито ніяк не пов'язане зі зменшенням тестувань українців.

«Хтось каже, що кількість хворих впала, тому що ми нібито стали менше тестувати. Це не так. На сьогодні ми тестуємо методом ПЛР тих людей, які мають ознаки коронавірусної хвороби або надходять до лікарні з пневмонією. Коли зменшується кількість звернень людей, що мають ознаки гострого респіраторного захворювання, коронавірусної хвороби, то, звичайно, зменшується і кількість тестувань», - додав глава МОЗ.

Зазначимо, що попри слова Максима Степанова про "стабілізацію", в останні кілька днів в Україні спостерігається щодобове зростання хворих на коронавірус. Так, 7 грудня був зафіксований 8641 хворий коронавірусом, 8 грудня -10 811, 9 грудня - 12 585.

Раніше APnews повідомляв, МОЗ скоротив кількість тестувань на COVID-19, щоб поліпшити статистику.

Новини партнерів

В "Слузі народу" пояснили, чому Офіс генпрокурора отримає додаткові 2 млрд грн
У США померли 6 учасників випробування антиковідної вакцини Pfizer