Степанов розповів про критерії для послаблення карантину

Степанов розповів про критерії для послаблення карантину
Читать на русском

МОЗ розробив чіткі поетапні пом'якшення карантину

Голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що під час найближчого засідання Кабінету міністрів України планується затвердити критерії пом’якшення карантину. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Степанова.

Він вказав, що МОЗ розробив чіткі поетапні пом'якшення карантину.

"Як ви знаєте, вчора президент Зеленський заявив, що нами вже розроблений поетапний вихід з карантину. Дійсно, МОЗ розробило всі ці наші поетапні пом'якшення карантинних заходів. Вони чіткі, і я думаю, що вони будуть прийняті на найближчому засіданні уряду", - сказав Степанов.

Міністр охорони здоров'я підкреслив, що всі етапи пом’якшень будуть запроваджені по формулі адаптивного карантину.

"У нас є чотири етапи. Кожному з цих етапів відповідає певний критерій. Які критерії ми заклали: у нас є кількість нових випадків за останні 7 днів на 100 тисяч населення. Це так званий показних інцидентності. Завантаженість ліжок має бути не більше 50%. Кількість тестувань за останні 7 днів на 100 тисяч населення має бути на рівні 15. Кількість нових випадків за останніх 7 днів до попередніх 7 днів, яка має бути на рівні 0,9-1", - додав Степанов.

Як повідомляв APnews раніше, відновлення роботи громадського транспорту та внутрішнього авіасполучення відбуватиметься одночасно.

Новини партнерів

Поляков подав позов до суду до Разумкова та Гетьманцева через "банківський" закон
В Україні може з'явитися нова модель громадського транспорту, - Криклій