В Україні жорсткий локдаун введуть не раніше кінця грудня, - Степанов

В Україні жорсткий локдаун введуть не раніше кінця грудня, - Степанов
Читать на русском

За словами глави МОЗ, вітчизняна система охорони здоров'я може витримати пандемію COVID-19, однак Україна все одно потребує жорсткого локдауну.

В Україні жорсткий локдаун введуть не раніше кінця грудня-початку січня. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави МОЗ Максима Степанова.

За словами міністра, у січні та лютому в Україні очікується сплеск захворювань на грип, що призведе до додаткового навантаження на вітчизняну систему охорони здоров'я. У зв'язку з цим Україна повинна зменшити масштаби пандемії COVID-19 до цього часу .

«На цей час ми, як Міністерство охорони здоров'я, що не будемо рекомендувати введення жорсткого карантину до кінця грудня, оскільки ми бачимо стабільний приріст нових випадків COVID-19 без різких стрибків. І ми можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке наразі є у зв'язку з COVID-19», - заявив Максим Степанов.

Водночас глава МОЗ підкреслив, що у зв'язку з тим, що рівень госпіталізацій з COVID-19 залишається на досить високому рівні, уряд бачить необхідність збити хвилю пандемії до мінімальних цифр. Для цього Міністерство охорони здоров'я запропонує введення жорсткого карантину, починаючи з перших чисел січня.

Раніше APnews повідомляв, в МОЗ назвали кількість щоденних госпіталізацій хворих на COVID-19.

Новини партнерів

«Влада змусить нас померти!»: ФОПи під Радою рознесли нардепів за закон про РРО
"Податковий Майдан". Тисячі ФОПів у центрі Києва заблокували урядовий квартал - фото