Степанов розкритикував владу Дніпра через святкування Дня міста

Степанов розкритикував владу Дніпра через святкування Дня міста
Читать на русском

На концерт до Дня міста Дніпра прийшли десятки тисяч людей.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розкритикував місцеву владу Дніпра через масштабне святкування Дня міста всупереч усім карантинним правилам. Про це повідомляє APnews з посиланням на його заяву під час брифінгу 13 вересня.

Глава МОЗ переглянув світлини зі святкування Дня міста Дніпра, на яких були десятки тисяч людей. При цьому про жодне дотримання карантинних правил під час концерту мови не йшло.

“Знаючи вас, я точно знаю, що усвідомлюєте, що таке COVID-19. Ви точно знаєте, які ризики несе ця хвороба. Я розумію, що у вас зараз відбувається політичний процес, які зараз ідуть по всій країні... Я, навіть, не говорю про те, що вони заборонені Постановою Кабінету Міністрів, вони просто заборонені в країні”, - зазначив він.

Степанов пояснив, що проведення концертів заборонено через скупчення великої кількості людей в одному місці, що не користуються засобами індивідуального захисту. Це може спричинити серйозне поширення коронавірусної інфекції.

“Чому вони заборонені? Саме через те, що це викликає велику кількість людей, які перебувають в одному місці, які не користуються будь-якими засобами захисту, в яких неможливо дотриматися соціальної дистанції і навіть, якщо декілька людей, які були присутні на такому святкуванні з COVID-19, то вони можуть інфікувати сотні, тисячі людей, яких ми можемо дуже скоро побачити”, - додав міністр.

Як повідомляв APnews раніше, у МОЗ передрекли дефіцит лікарів та ліжок в лікарнях на позначці в 4000 хворих на COVID-19 за добу.

Читайте також:
У Запорізькій області поліція виявила поле з канабісом на 10 мільйонів гривень
Дрони, катер та кінологи: ДПСУ посилила охорону на кордоні з Білоруссю

Новини партнерів