Степанов пояснив, як вираховували нові зарплати медичним працівникам

Степанов пояснив, як вираховували нові зарплати медичним працівникам
Читать на русском

За його словами, зарплата у лікаря повинна бути не менше 20-22 тисяч гривень, в медичної сестри - на рівні 16-17 тисяч

Голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що у МОЗ вираховували заробітну плату для медиків на 2021 рік, зокрема, виходячи із середньої заробітної плати в Україні в різних галузях. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву міністра.

Степанов зазначив, що питав у лікарів, якою, на їхню думку, є справедлива зарплата для медиків з урахуванням того, що вони живуть в Україні.

"Ми закладаємо заробітну плату вже не той сором, який був 29 років, тобто не мінімальну заробітну плату. А саме виходимо зі справедливої заробітної плати, на нашу думку, повинна бути в медиків. Як ми вирахували цю справедливу заробітну плату? З одного боку, виходячи зі статистики, середньої заробітної плати, яка є в Україні, по різних галузях. З іншого боку, я багато спілкуюся з медичними працівниками. Питаю, як вони вважають, що є справедливим з урахуванням того, що ми живемо в Україні, з урахуванням нашого економічного стану. Саме так ми розраховуємо зарплати. Звичайно, окрім математичних і економічних моделей, які застосовуються при розрахунках цієї заробітної плати", - зазначив він.

За його словами, зарплата у лікаря повинна бути не менше 20-22 тисяч гривень, в медичної сестри - на рівні 16-17 тисяч.

"А вже решта залежно від навантаження, досвіду", - підкреслив Степанов.

Як повідомляв APnews, глава МОЗ назвав причину поширення COVID-19 в Україні.

На протестах в Білорусі затримали 350 активістів - МВС країни
Під Києвом затримали донеччанина, який розчленував 73-річного дідуся, а останки - утопив

Новини партнерів