Степанов пояснив, що буде означати "зелена" зона для українців з 1 серпня

Степанов пояснив, що буде означати "зелена" зона для українців з 1 серпня
Читать на русском

"Зелена" зона не означатиме зняття карантину

Всі ми пам'ятаємо, що з 1 серпня райони і міста в Україні умовно поділять на 4 зони - червону, помаранчеву, зелену і жовту, в залежності від захворюваності. Звідси і будуть випливати "карантинні" обмеження.

Так, найперша і "найпростіша" - зелена зона. Зона з самими "суворими" обмеженнями - червона. При цьому "зелена" зона не означатиме зняття карантину. Про це APnews повідомляє з посиланням на його заяву на брифінгу 28 липня.

"Зелена зона" не означає зняття карантину. Все одно потрібно дотримуватися встановлених правил, таких як масковий режим, соціальне дистанціювання і обмеження на проведення масових заходів, тобто 1 людина на 5 квадратних метрів та інше", – пояснив міністр.

Міністр охорони здоров'я також зазначив, що визначення тієї чи іншої зони для регіону буде залежати від рівня захворюваності, наповненості пацієнтами лікарень, кількості зроблених тестів і так далі. І якщо один з цих критеріїв буде перевищувати норму протягом 5 днів, регіон перейде в іншу зону - зелена в жовту, жовта в помаранчеву і так далі.

Степанов пояснив, що буде означати "зелена" зона для українців з 1 серпня
Читайте також:
На одному з популярних курортів Херсонської області загинув поліцейський, рятуючи дітей
Вчені з'ясували, що COVID-19 може вражати серце

Новини партнерів